Balon Pilotları izle

The Aeronauts
1080p
 • Kaynak: ALT Moly
 • ALT Sand
 • ALT Up
 • Hata Bildir ×
  [wpforms id="27" title="false" description="false"]


  Film Bilgileri
  4 yıl önce eklendi
  Balon Pilotları izle
  2.932 izlenme
  Türkçe Altyazılı
  IMDb: 6.6
  Balon Pilotları izle Balon Pilotları,  6 Aralık 2019 tarihinde vizyona girmiş İngiltere yapımları arasında yer alır. Eşsiz bir macera sahneleri olan filmin başrolünde, Eddie Redmayne, Felicity Jones, Tom Courtenay filmin başrolünde oynamaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Tom Harper yapmaktadır. Balon Pilotları adlı film, sıcak hava balonu keşfi yapmaya çalışan iki kişinin hayatta kalma mücadelesini vurgulamaktadır. Balon Pilotlar macera dozu yüksek film, gerek kadrosu ile gerek konusu ile birçok izleyicinin karşısına çıkmaktadır. Heyecan verici bir macera filmi olan Balon Pilotları herkesi ekran başına toplamaktadır. Her kesimin seyredebileceği bir yapıt olduğundan biyografik ve macera severler için muhteşem bir yapım olmasıyla dikkat çekmektedir.

  Balon Pilotlar Filminin Konusu

  Balon Pilotları, pilot olan Amelia Wren ve yanında bilim insanı olan James Glaisher bu ikili sıcak hava balonu yapmaya çalışırlar. Yaptıkları keşifler için hayatta kalma mücadelesi verirler. Pilot Amelia Wren ve Bilim insanı James Glaisher 1982’de hiç kimsenin cesaret etmediği yıllarda bir şey denemeye karar verirler. Gökyüzünde neler olup bitiyor ve gökyüzünün sırlarını merak ettikleri için keşif yapacakları sıcak hava balonu ile daha önce hiç çıkılmamış en yükseğe çıkmaya çalışacaklardır. Gökyüzüne çıkan Wren ve Glaisher harikulade keşifler yaparken atmosferin en dediklerine ulaştıkları zaman hayatta kalabilmeleri için yorucu ve zorlu bir mücadeleye maruz kalırlar.

  Keşif Vurgusu

  Balon Pilotları izle

  Balon Pilotları, tüm macera severlerin seyretmesi gereken bir yapım olması üzerine sizlere gökyüzünün derinliklerine yolculuk yaptırıyor. Wren ve Glaisher gökyüzünün keşif macerası adına insanlık için iklim ve hava konusunun bilgiyi arttırmak adına o yıllara kadar kimsenin hiç bir şekilde ulaşamadığı gökyüzünde en yüksek irtifalara çıkabilmek için sıcak hava balonu ile verdikleri yaşam mücadelesini anlatmaktadır. Filmin başrolünde oynayan Oscar adayı Felicity Jones ve Oscar ödüllü Eddie Redmayne oyunculukları ile filmi hızlı bir şekilde sürükleyen, heyecan verici ve maceraya atılmak isteyenlere özgüven sağlama açısından önemli yapımlar arasında yer almaktadır.  İngiliz Tom Harper'in yönetmeliğiyle bu kadar yetenekli oyuncuların bir arada olması haz verici bir film halini almıştır. The King’s Man ilk Görev izle Bu filmide sitemizden izleyebilirsiniz.
  Yönetmen:
  Yapım Yılı:
  Ülke: ,
  Bunlara da Bakın
  Bu bölüm yoruma kapalıdır.
  Reklamı Kapat
  HiltonbetTulipbetElexbet Giriş