Cehennem Melekleri izle

The Expendables
1080p
 • Kaynak: Fembed TRD
 • Moly TRD
 • Fembed ALT
 • Hata Bildir ×
  [wpforms id="27" title="false" description="false"]

  Film Bilgileri
  4 yıl önce eklendi
  Cehennem Melekleri izle
  1.603 izlenme
  Türkçe Dublaj - Altyazı
  IMDb: 6.5
  Cehennem Melekleri Cehennem Melekleri'nde, bir Güney Amerika Ülkede kuralları hiçe sayan ve tanımayan kötü niyetli bir liderini yıkmaya çalışmak, ve diktatör kesimi sona ereceğine emin olan ve ülkeye kimsenin haberi olmadan sıvışan bir grup özel askerin hikayesinden esinlenerek filmi anlatmaktadır. Yeniden görev alan ve bu nedenle ülkeye kimsenin görmeyeceği şekilde girmiş ve işlem yapan özel kuvvetler dede görev yapmış kısa sürede kendilerine anlatıldığı bir operasyon olmadığını anlarlar ve işler aslında daha zor bir hale gelmeye başlar. Bu durumdan sonra profesyonel ekip kendilerinin ne kadar zor bir durumda olduğunu anlar işler dahada zorlaşır ama sonunda başarıya ulaşan yolu kendileri bulmuşlardır.

  Cehennem Melekleri Full izle

  Bütün bu olayların zıvanadan çıkmaya başlamış ve işin sonunda masum olan insanlarda hayatlarına kötü olayların girmeye başladığını anlarlar ve profesyonel bir ekip olsalar da bu durumun içinden nasıl çıkacakları konusunda bir plan yapma ihtiyacı duyarlar. Aslında eskiden beri birbirlerine çok bağlı bir ekip oldukları için stratejileri bellidir ve ne yapmaları gerektiğini kendileri de çok iyi bilmektedirler. Onlar istemese de bu tehlikeli duruma girdikleri için bu tehlikeli görevi verdiği kişiye de bir ceza kesmeleri gerekmektedir. Gelin filmin devamını izleyerek neler olduğunu daha iyi anlayalım ne dersiniz?

  Cehennem Melekleri

  serini çok seveceğinize eminiz. Rambo 5: Son Kan izle Rambo serisin dede başarı elde eden bir filmdi aslında bu film sizlerde bu filmleri izledikten sonra sitemize bir yorum yapmaya ne dersiniz?
  Yönetmen:
  Yapım Yılı:
  Ülke:
  Bunlara da Bakın
  Bu bölüm yoruma kapalıdır.
  Serinin Diğer Filmleri
  Reklamı Kapat
  Portbet GirişHiltonbetTulipbetBahis RehberielexbetElexbet Giriş