Entourage Film İzle

720p
Hata Bildir ×
[wpforms id="27" title="false" description="false"]


Çeviri Notları

Yönetmenliğini ve senaristliğini Doug Ellin'in üstlendiği yapım, aynı isimdeki ünlü televizyon dizisinden beyazperdeye uyarlanmıştır. Televizyondan sinema dünyasına keyifli olay örgüsüyle aktarılan başarılı yapımın başrol karakterlerine Kevin Connolly, Adrien Grenier, Kevin Dillon ve Jerry Ferrera gibi birbirinden başarılı isimlere hayat vermiştir. 2015 yılında yayınlanan Amerikan komedisine Entourage film izle türkçe dublaj seçeneğiyle ortak olarak keyifli bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.
Entourage Film Konusu
Amerikan yapımlı komedi filmi, televizyon dizisinin devamı niteliğinde olan maceralı konusuyla seyircisiyle buluşuyor. Vincent Chase, eski menajeri tarafından bir projede rol alması için aranır. Ana karakterimiz Vince, prodüksiyonu yönetmek istemez ancak yine de bu isteği kabul eder. Aradan geçen bir yıllık zaman diliminde ortaya düzgün bir iş çıkmamasına rağmen baş karakterimizin daha fazla ücret talep etmesi şirketi çığırından çıkarır. Yaşanan olumsuzluklara rağmen Ari, talep edilen meblağı karşılayabilmek için proje finansörünün yanına Texas’a doğru kısa bir yolculuğa çıkar.
Entourage Film Oyuncuları
Prodüksiyonda karakterlere hayat veren oyuncu kadrosunda Jeremy Piven, Perrey Reeves, Debi Mazar, Kevin Dillon, Kevin Connolly, Adrian Grenier, Jerry Ferrara, Rex Lee, Ladae Bond, Rachel Sterling, Carla Gugino, Carla Gugino, Anna Maria Horsford, Diana Prince gibi sinema dünyasının en yetenekli isimleri yer almıştır. Komedi unsurlarının ustalıkla harmanlandığı projeye Entourage film izle türkçe dublaj seçeneğiyle misafir olabilirsiniz.

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Entourage Film İzle
54 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.5
Aynı adlı televizyon dizisi Entourage'den beyazperdeye uyarlanan yapım, oyuncu Vince Chase'in peşinden giderek Hollywood'un bilinmeyen iç yüzünü, ilginç, renkli ve bir o kadar da tehlikeli dünyasını gözler önüne seriyor. Bir Hollywood yıldızının yaşayabileceği her uç deneyimi hayatına eklemlemeyi başarmış olan Chase ile birlikte onun tayfası Turtle, Eric ve Johnny sayesinde yaşadıkları perdeye taşıyan film; Ari Gold ile ekibin giriştiği riskli projeyi kanatlandırma sürecini konu alıyor Yönetmen koltuğuna oturan Doug Ellin'in aynı zamanda öyküsüne ve senaryosuna da imza attığı filmin başrollerindeyse, Kevin Connolly, Adrien Grenier, Kevin Dillon ve Jerry Ferrera paylaşıyor. Film, beyazperdede de en az beyazcamdaki kadar iddialı olmayı hedefliyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Bu bölüm yoruma kapalıdır.
Reklamı Kapat
HiltonbetTulipbetElexbet Giriş