G.I. Joe: 3 Ever Vigilant izle

G.I. Joe: Ever Vigilant
1080p
Hata Bildir ×
[wpforms id="27" title="false" description="false"]

Bu mesajı eklediğimiz için üzgünüz G.I. Joe: Ever Vigilant herhangi bir açık mecrada doğrudan paylaşılmadığı için filmi sitemize ekleyemiyoruz.

Film Bilgileri
4 yıl önce eklendi
G.I. Joe: 3 Ever Vigilant izle
11.394 izlenme
IMDb: 8.7
G.I. Joe: 3 Ever Vigilant izle G. İ. Joe 3 filmi yeni serisiyle birlikte karşımıza çıkmaktadır. Bu filmin kahramanları yeni görevlerinde yine tehlikeli bir operasyona katılıyorlar. Bu defa kahramanlar diğer serilerinde olduğu gibi dünyayı ele geçirmeye çalışan birçok kötü karakterlerle başa çıkmaya çalışmaktadır. Filmin en çok sevilen bu serisinde Cobra grubu olarak adlandırılan kişiler düşman olarak ekranda karşımıza çıkmaktadır.

Heyecan Dolu Bir Seri

G. İ. Joe 3 filminin bu serisinde yine ekip heyecan ve aksiyon dolu sahnelerle karşımıza çıkmaktadır. Dünyaya hükmetmek ve ele geçirmek isteyen düşmanlar ileri derecede teknolojik silahlar ile binalara ve ülkelere nükleer silahlar ile saldırarak bütün dünyanın başına geçmeyi amaçlamaktadır. Bu kısımda gözlerinden kaçan tek şey karşı tarafın yani iyi olan tarafın düşmanları yok etmek istemesidir. Başrollerde yine Dwayne Johnson ve Bruce Willis paylaşmaktadır. Aynı zamanda birçok Hollywood oyuncusunun da eşlik ettiği bu film diğer filmler de olduğu gibi 120 dakika olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok aksiyon sahnesine yer verilen bu filmde başrol oyuncuları dublör kullanmamıştır. Bu nedenle birçok yaralanmalar meydana gelmiştir. G.I. Joe: 3 Ever Vigilant izle

G.I. Joe: 3 Ever Vigilant izle

Film Yine Aksiyon Dolu G. İ. Joe 3 filimi içerisinde en sevilmeyen karakterlerin bir arada olduğu cobra grubu, yeni üretilen ve tehlikeli bir silahı ele geçirince kahramanlarımız onlara karşı koymak için onlarca yol denemektedir. Cobra grubu bu tehlikeli silahlarla uydular üzerinden dünya üzerindeki birçok ülkeye saldırmak için yola çıkarlar. Ülke temsilcilerinin bir araya gelmesini sağlayarak gerekli olan uyarılar yapılır fakat herkes karşı koyar. Buna karşı olarak cobra grubu uydular üzerinden tek bir tuş ile dünyaya nükleer bomba gönderimi yapar. Bunu gören dünya liderleri sırayla kendi nükleer bombalarını ateşleme kararı alır. Daha sonrasında ortalık karışır. Cobra grubu hızını alamayıp halka saldırılar düzenlemektedir. Buna karşılık olarak G. İ. Joe ekibi bu saldırıları durdurabilmek için tekrar göreve çağırılırlar. Ve film burada başlar. Bilimkurgu ve aksiyon dolu sahnelerle izleyicileri ekrana kilitleyen bu film aynı zamanda büyük bir yapım grubu tarafından 2 ay gibi kısa bir sürede çekilmiştir. G.I. Joe: 3 Ever Vigilant izle Rambo 5: Son Kan izle Bu filide izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Bu bölüm yoruma kapalıdır.
Reklamı Kapat
HiltonbetTulipbetElexbet Giriş