Hızlı ve Öfkeli 9 izle

F9 izle
1080p
Hata Bildir ×
[wpforms id="27" title="false" description="false"]

Film Açılmadıysa Yorum Yapınız, Biraz Bekledikten Sonra Film Açıkacaktır. İyi Seyirler.

film izle

film izle

Film Bilgileri
4 yıl önce eklendi
Hızlı ve Öfkeli 9 izle
3.336 izlenme
Türkçe Dublaj
Hızlı ve Öfkeli 9 izle Hızlı ve Öfkeli 9 bir seri filmidir. Hızlı ve Öfkeli serisi 2001 yılında başlamış ve bugüne kadar 8 filmle yüksek gişe hasılatı ile dikkat çekici filmlerden biri olmuştur. Tam bir aksiyon serisi olan  film yine hız kesmeden devam edeceği de tahmin edilen bir gerçektir. Bu film yaklaşık 1 sene kadar bir ertelenme yaşanmıştır. Bu ertelemeye istinaden vizyona girme tarihi şimdilik Nisan 2020 olarak belirlenmiştir. Hatta hatta 10.film  için bile hazırlıklara başlanmadan 2021 sunum tarihi olarak düşünülmektedir.

Hızlı Ve Öfkeli 9 izle

Hızlı ve Öfkeli 9 filminin yönetmen koltuğunda Justin Lin oturmaktadır. Oyuncuları Vin Diesel, Michelle Rodriguez,  Jordana Brewste, John Cena, Tyrese Gibson’dır. Hızlı ve Öfkeli 9'un da gişede fırtına gibi esecek filmlerden olacağı aşikâr bir gerçek olmakla beraber Hızlı ve Öfkeli serisinin dokuzuncu halkası olan bu filmin son olduğu düşüncesi vardır. Ancak seri çok ilgi gördüğünden bunun sonlandırılmayacağı düşüncesi de terazinin öbür kefesidir. Başarı Hızlı ve Öfkeli 8 serisi ile öylesine hız almıştır ki özellikle Vin Diesel karakteri yeni seride yeni bir başarı sinyalini zaten vermiştir. Bütün bunlar paralelinde 9 ve 10 serilerinin vizyon tarihleri açıklanmıştır.

Hızlı Ve Öfkeli 9 Fragmanı ve Büyük Etkisi

Hızlı ve Öfkeli 9 şimdiye kadar ki iddialı hikâyelerine istinaden yine aynı iddia ile çıkacaktır. Filmin sadece fragmanı bile dünya çapında ciddi izlenme oranlarına neden olmuştur ve kuşkusuz serinin yıldızı Vin Diesel için bu durum gurur vericidir. Hızlı ve Öfkeli 9 da yeni katılan bir başka isim ise John Cena'dır. Öldüğü sanılan karakter sürpriz bir şekilde seri 9 da izleyici karşısında olacaktır.

Hızlı ve Öfkeli 9 Full izle

Filmin konusuna gelince, Dom Toretto küçük oğlu ile gözlerden uzak sessiz bir hayat yaşamaktadır. Ancak tehlikenin kendilerine her zaman yakın olduklarının da farkındadır. Dom sevdiklerini kurtarmak için her zaman geçmişi ile dolayısıyla günahları ile yüzleşmek zorunda olduğunun farkındadır. Ve ekip tekrar  dünyayı yok edecek olan planı durdurmak için bir araya gelmeye karar verirler. Bu filmi beğenenler genelde Terminator 6: Kara Kader izle Bu filmide çok beğenmişlerdir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Bu bölüm yoruma kapalıdır.
Reklamı Kapat
Portbet GirişHiltonbetTulipbetBahis RehberielexbetElexbet Giriş