Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi izle

True History of the Kelly Gang
1080p
 • Kaynak: Play ALT
 • Ok ALT
 • Up ALT
 • Hata Bildir ×
  [wpforms id="27" title="false" description="false"]


  Film Bilgileri
  4 yıl önce eklendi
  Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi izle
  2.585 izlenme
  Türkçe Dublaj - Altyazı
  IMDb: 6.2
  Kelly Çetesi'nin Gerçek Hikayesi izle Suç ve biyografi türünde çekilen Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikâyesi filmi birçok ünlü ismin bir araya geldiği filmler arasında yer alıyor. Filmin yapımcılığını Liz Watts üstlenirken yönetmen koltuğunda Justin Kurzel oturuyor. Suç öğelerinin yoğun olarak işlendiği filmin oyuncuları arasında ise Russel Crown, Nİcholas Hoult, George Mackay, Charlie Hunnam ve Essie Davis gibi isimler bulunuyor. Peter Carey’in 2000 yılında kaleme almış olduğu kitabından uyarlanan filmde Kelly Çetesi isimli bir suç örgütünün hikâyesini izleme imkânı bulacaksınız.

  Kelly Çetesinin Gerçek Hikayesi Hakkında Merak Edilenler

  Film gerçek olaylardan esinlenerek senaryolaştırılmıştır. Avustralya’da efsane gelmiş olan ve dünyanın en ünlü kaçağı olarak bilinen Ned Kelly hiç bilinmeyen yönleri ile filmde anlatılmaktadır. Film Ned Kelly’nin bilinmeyen yönlerini anlatırken aynı zamanda dönemin tüm olaylarını da gözler önüne sermektedir. Ülkenin yıkıcı geçmişine de yer veren film ülkenin kendi tarihinde görebileceği en büyük isyanlardan birini anlatmaktadır. Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikâyesi filmi konusu itibari ile sizi ekrana kitleyecek bir film olarak karşınıza çıkıyor.

  Kelly Çetesi'nin Gerçek Hikayesi izle

  Film genel olarak Ned Kelly isimli bir suç liderinin etrafında dönüyor. Ned Kelly, medeniyetten tamamen uzak kalmış ve çevresine tamamen kötü nam salmış bir adam olan Harry Power tarafından yetiştirilmiştir. Harry Power bir bakıma Ned’in kişiliğinin ve karakterinin oluşmasındaki en büyük etkenlerden biridir. Bununla birlikte Ned’in bu kadar büyük bir suç lideri olmasının farklı nedenleri de vardır. Annesine yapılan haksızlıklar ve işkenceler ilerleyen yaşlarda Ned’in son derece öfkeli ve hırslı biri haline dönüşmesine neden olacaktır. Tüm yaşadığı olaylar neticesinde ise Ned, ülkenin görüp görebileceği en büyük isyanlardan birini başlatacaktır. İsyanın başlama nedenleri, başlama süreci, devamı ve sonrasında ülkenin bu durumdan nasıl etkilendiği son derece çarpıcı sahneler ile izleyiciye yansıtılıyor.

  Büyük Bir İsyanın Filmi

  Ned Kelly her ne kadar çocukluğunda masum da olsa yaşadıkları onu ilerleyen zamanlarda bir suç örgütünün lideri yapacaktır. Ünlü oyuncuların yer aldığı ve gerçek olaylardan esinlenerek yazılan senaryosu ile Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikâyesi son derece etkileyici filmler arasında yer alıyor. Bir isyanın başlamasını ve bitişini detayları ile bu filmde izleyebilirsiniz.
  Yönetmen:
  Yapım Yılı:
  Ülke:
  Bunlara da Bakın
  Bu bölüm yoruma kapalıdır.
  Reklamı Kapat
  HiltonbetTulipbetElexbet Giriş