Kirpi Sonic izle

Sonic the Hedgehog
720p
 • Kaynak: TRD Moly
 • TRD Sond
 • ALT Moly
 • ALT Sond
 • Hata Bildir ×
  [wpforms id="27" title="false" description="false"]


  Film Bilgileri
  4 yıl önce eklendi
  Kirpi Sonic izle
  3.961 izlenme
  Türkçe Dublaj
  IMDb: 6.8
  Kirpi Sonic izle Animasyon film kategorisinde çekilen Kirpi Sonic filminin yönetmen koltuğunda Jeff Fowler oturuyor. Yapımcılığını Tim Miller’ın üstlendiği filmin senaryosu ise Patrick Casey, Oren Uziel ve Josh Miller gibi isimler tarafından yazıya döküldü. Macera ve aksiyonun bol olduğu film de son derece renkli animasyon karakterlere bolca rastlanıyor.

  Kirpi Sonic ve Maceraları Film genel çerçevede Kirpi Sonic’in hayatı ve onun maceraları çerçevesinde dönüyor. Sonic herhangi bir nedenden dolayı polis tarafından aranmaktadır. Ancak Sonic’in tek derdi ise şeytani bir doktorun arkasına düşerek elinde bulunan birtakım yüzükleri almaktır. Sonic şans eseri polislerin kendisini takibinden kurtulur ve şeytani doktorun peşine düşer. Fakat bir yandan da hükümetten ve polislerden kaçabilmek zorundadır. Hükümet her yerde Sonic’i ararken Sonic de doktoru ve yüzükleri bulmak mecburiyetindedir. Dr. Eggman olarak bilinen bu şeytani doktorun tüm planlarını bildiğinden yüzüklerin ondan alınmasını gerektiğini düşünen Sonic bir yandan yakalanmamaya çalışırken bir yandan da müthiş bir kovalamaca içerisine girecektir.

  Kirpi Sonic izle

  Kirpi Sonic’e Kim Yardım Edecek? Kirpi Sonic bu kovalamaca içerisinde önemli zorlukları aşmak zorundadır. Çünkü kendisini arayan hükümetin adamlarından ve polislerden kaçabilmek hiç kolay değildir. Bu süreçte mutlaka yardım alması gereklidir. Green Hills isimli bir kasabada yaşayan ve kasabanın şerifliğini yapan Tom Wochowski, Sonic’in aradığı yardımı ona sunacaktır. Yüzükleri ve şeytani doktoru bulabilmesi için Sonic’e yardım edecek olan kasaba şerifi de bu konunun çok basit bir iş olmadığını anlayacaktır. Bu kovalamaca esnasında Sonic için kimler düşman kimler dost karmaşası yaşanacak ve şeytani doktorun elindeki yüzüklerle neler planladığı ise önemli bir merak konusu olacak. Kirpi Sonic izle

  Kipri Sonic izle Sonic atılganlığı ve cesareti ile doktorun planlarını alt üst etmeye çalışacak ve onun karşısında durmak için her yolu deneyecektir. Bu süreçte hem kaçması hem de kovalaması sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Ancak yardımcısı olan kasaba şerifi ona destek verdiğinde ikisinin de işi hem kolaylaşacak hem de sayısız maceranın tam ortasında kalacaklardır. Kirpi Sonic filmi çocuklar kadar yetişkinlerin de eğlenerek izleyecekleri filmler arasında bulunuyor.
  Yönetmen:
  Yapım Yılı:
  Ülke: ,
  Bunlara da Bakın
  Bu bölüm yoruma kapalıdır.
  Reklamı Kapat
  HiltonbetTulipbetElexbet Giriş