Rambo 5: Son Kan izle

Rambo: Last Blood
1080p
Hata Bildir ×
[wpforms id="27" title="false" description="false"]


Film Bilgileri
4 yıl önce eklendi
Rambo 5: Son Kan izle
12.736 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 6.2
Rambo 5: Son Kan izle Dünyada en iyi serilerden birisine sahip olan Rambo filmi yeni bir filmi ile izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Rambo serisi yıllar boyu bir çok insan tarafından merak edilen ve ilgi duyulan filmler arasında yerini almıştır. Öyle olacak ki şu ana kadar çekilen bir çok filminde gişe hasılatı kırmakta ve Türkiye de de ciddi rakamlarda gişe yakalamaktadır. Rambo filmi bir çok filminin yanı sıra büyük etki oluşturan değerli bir filmdir. Rambo: Last Blood filmi de son serisi ile dikkatleri tekrardan üzerine toplayabilecek değerde başarabilecek yapıdadır. İlk kez seyirci ile buluştuğu yıllardan bu yana uzun sürede geniş kitlelere ulaşan film her açıdan bir çok kitleye harikalar sunmaktadır. İzleyicilerin en çok sevdiği seriler arasında yer alan Rambo film serisinin son filmini izlemek isteyen izleyiciler internet üzerinde aramalar yapmaktadır.

Rambo 5: Son Kan izle

Rambo filmini Rambo yapan etkenlerden bir tanesi de şüphesiz başroldeki aktör Sylvester Stallone sayesinde gerçekleşti. Aksiyonun zirvesine yerleşen ve dünyada ki bir çok yapıma göre en üstlerde konuşulan ve hak eden filmde John Rambo çiftlik evine dönmektedir. Tüm yaşanılan olaylar sonrasında uzak şekilde hayat sürmeye çalışan ve bu çabada olan Maria karakterinden aldığı haber olayları bir şekilde başlatacaktır. Meksika sınırını geçip partiye katılan Maria karakterinin torunu kaybolmuştur. Bu kayboluşunun arkasından gide Rambo, insan kaçakçılığı çetesi ile karşı karşıya gelir. Rambo için diğer olaylara göre bu olaylarda işler çok zorlu olsa da bu işte ondan daha iyisi asla olmayacaktır.

Rambo 5 izle

Rambo filmi uzun yıllardır gişelerde olup internet ortamına en zor düşen filmler arasında yer almaktadır. Bu noktada kısa süre içerisinde ciddi bir hedef kitlesine hitap eden Rambo filmi trfilm.net adresi ile birlikte izleyicilerle buluşmaktadır. Rambo filmini TrFilm adresi ile birlikte kesintisiz ve yüksek kalitede izleyebilirsiniz. Rambo filmini bir çok izleyici Türkçe altyazılı ve Türkçe dublajlı şekilde izlemek istemekte ve bu noktada kusursuz bir film deneyimi sunan internet sitelerini tercih etmektedirler. Sizler de Rambo Son Kan izle filmini izlemek adına internet üzerinden arama yapabilir ve yüksek kalitede film keyfini yaşayabilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Bu bölüm yoruma kapalıdır.
Reklamı Kapat
HiltonbetTulipbetElexbet Giriş