Recep ivedik 3 izle

Recep İvedik 3
1080p
 • Kaynak: Moly
 • Fembed
 • Ok
 • Hata Bildir ×
  [wpforms id="27" title="false" description="false"]


  Film Bilgileri
  4 yıl önce eklendi
  Recep ivedik 3 izle
  2.251 izlenme
  Yerli Film
  IMDb: 4.0
  Recep ivedik 3 izle 2. Filmde Babanne'sinin ölümünden sonra kendisini çok depresyonda hisseden Recep ivedik Bu depresyondan sonra başına neler geleceğini 3. filmde izleme imkanına sahipsiniz. Yaşadığı depresyon sonucunda geceleri sürekli kabuslarla uyanan Recep ivedik bu hayatını bir düzene sokması gerektiğini biliyor ama işin içinden çıkamıyor Buna bir çare ararken mahalle sakinleri bir araya gelmeye çalışmakta ve bakkal ile eğlenerek kendini motive etmenin çabalarını aramaktadır.

  Çıtayı üst seviyelere çıkaran Recep cinci hocalardan bile medet ummanın yollarını aramaktadır ama bir türlü işin içinden çıkamamaktadır. Hayatı zerzerişlerle geçen recep evine gelen akrabası ve yeğeni sayesinde hayatı daha güzel olmaya başlamıştır ancak o zerzerişli yaşantıdan kurtulması bir hayli zaman almaktadır.

  Recep ivedik 3 izle

  Yaşantısı nedeni ile insanlarla pek diyalog giremeyen ve kötü yaşantısından kurtulmanın peşinde olan Recep'in yaşantısı kendi kabuğuna çekilmişti. Kendi yaşantısını diğer insanlara açmak istemeyen recep en iyi hayatı yaşadığını ve bu hayattan mutlu olduğunu zanneder. Ama durum aslında öyle değildir. Pislik içinde yaşantısının ona zarar verdiğini bilmese bile, yutta kalan yeğeninin yurttan atılması ile Recep ivedik'e sığınması sonucu hayatı değişmeye başlamıştır. Yeğeni ile çok fazla vakit geçiren recep bu durumdan artık yavaş yavaş haz almaya başlamıştır.

  Hayatının büyük bir bölümünü daha önce tanımadığı ama bir yeğeni akrabası olduğunu öğrendikten sonra daha iyi bir hal almaya başlamıştır. Yeğeni ona hayatı daha güzel bir şekilde nasıl yaşatılır bunun çaresini arayan Zeynep, ona iyi bir yaşam standartı sunmuştur. Ondan aldığı derslerle beraber iyi bir hayatını daha iyi idame ettirmeye başlayan Recep ivedik 3 izle bu filmdede nasıl bir senaryo ile karşıladığını merak ediyorsanız videomuzu açın ve bu filmi HD kalitede izlemeye başayın. İzledikten sonra sitemiz hakkında ve film hakkında yorum yapmaktan lütfen kendinizi ve bizi esirgemeyin. TRFilm.Net olarak Sizlere bu serinin tamamını sunmanın gayretinde olacağız. Bol komedili biraz miğde gerektiren bu filmi izleyenlerden tam not alan ve bu filmdede gişe rekorları kıran Recep ivedik 3 Sizlerle
  Yönetmen:
  Yapım Yılı:
  Ülke:
  Bunlara da Bakın
  Bu bölüm yoruma kapalıdır.
  Serinin Diğer Filmleri
  Reklamı Kapat
  Portbet GirişHiltonbetTulipbetBahis RehberielexbetElexbet Giriş