Terminator 6: Kara Kader izle

Terminator: Dark Fate
1080p
 • Kaynak: Moly TRD
 • Moly ALT
 • Hata Bildir ×
  [wpforms id="27" title="false" description="false"]


  Film Bilgileri
  4 yıl önce eklendi
  Terminator 6: Kara Kader izle
  4.330 izlenme
  Türkçe Dublaj - Altyazı
  IMDb: 6.3
  Terminator 6: Kara Kader izle İlk olarak 1984 yılında tanışmış olduğumuz Terminatör 1, Arnold Schwarzenegger ve bütün ekibin harika oyunculuğu, senaryonun mükemmel işleyişi, ve oldukça kaliteli çekimleriyle hepimizin aklında yer etmişti. Film bu denli sevilince ve övgüler yağınca bir seri haline geldi. Serinin ilk filminin ardından sırasıyla 1991 (Kıyamet Günü), 2003 (Makinelerin Yükselişi), 2009 (Kurtuluş), 2015 (Genesis) yıllarında çıkan filmleriyle bu seri beş film içermekteydi. 2019 yılında Terminator hayranlarını sevindiren bir fragman yayınlandı. Bu fragman, izlendiğinde oldukça heyecan vermekte, ancak filme dair birçok şeyi de açığa çıkarmamaktaydı. Fragmanın büyük bir kısmında Arnold Schwarzenegger gözükmüyor, izleyenler acaba bu filmde olmayacak mı diye endişeleniyordu. Fragmanın ortalarını geride bırakmamızın hemen sonrasında kendisini görmek oldukça heyecan vericiydi. Başrollerini Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis, Natalia Reyes ve Gabriel Luna’ nın paylaştığı Terminator 6: Kara Kader filminin senaryo ekibini David Allison, Billy Ray, David Goyer ve Justin Rhodes dörtlüsü oluşturmakta. Yönetmen koltuğunda ise Deadpool’ dan ismine aşina olduğumuz Tim Miller oturuyor.

  Terminatör 6 izle

  Terminator 6: Kara Kader filmi, dünyaya gelecekten gelen Terminatörlere karşı oldukça zorlu bir savaş veren Sarah Connor’ın hikayesini bizlere anlatıyor. Sarah Connor’ ın Mahşer Günü’ nü engellemesinin ve insan ırkınının kaderini şekillendirmesinin hatta kurtarmasının ardından yıllar geçmiştir. Dani Ramos, kardeşi ve babası ile birlikte Mexico City’ de kendi halinde yaşayan bir kadındır. Ancak Rev-9 adındaki gelecekten gelen ve süper asker özelliklerine sahip olan Terminatör, kendisini öldürmeye çalışacak ve bu yolda karşısına çıkan her şeyi yok edecektir. Dani’ nin yaşamı Grace ve Sarah Connor’ ın elindedir.

  Terminator 6: Kara Kader Full izle

  Grace de tıpkı Rev-9 gibi gelecekten gelen bir süper askerdir. Ancak Rev-9’ a karşı gücü yetersiz kalmaktadır. Dani, Grace ve Sarah’ ın yolu nihayetinde T-800’ e düşecektir. Sarah’ ın, Mahşer Günü’ nü engellemiş olması ve insan ırkının kaderini yeniden şekillendirmiş olması, onlara umut veren tek şeydir. Web sitemizden Terminator 6 izle Kara Kader filmini yüksek çözünürlük seçeneklerinin yanı sıra Türkçe dublajlı ve Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler diler, değerli yorumlarınızı bekleriz.
  Yönetmen:
  Yapım Yılı:
  Bunlara da Bakın
  Bu bölüm yoruma kapalıdır.
  Reklamı Kapat
  HiltonbetTulipbetElexbet Giriş